O nas

Firma PRESKAN powstała w 2009 roku.

Początki działalności firmy PRESKAN sięgają 2009 roku. Przez pierwsze lata funkcjonowania pełniliśmy rolę przedstawicielstwa techniczno-handlowego niemieckich producentów. Wraz z rozwojem firmy przekształciliśmy ją w zakład produkcyjny, który oferuje zaawansowane urządzenia do ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji. Siedziba firmy PRESKAN mieści się w Łodzi i tu realizowana jest procesu produkcyjnego.

Profil działalności naszej firmy opiera się na dwóch filarach. Pierwszym z nich jest produkcja profesjonalnych urządzeń do ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji (WUKO). Kompleksowa oferta obejmuje nowoczesne agregaty pompowe, pompy wysokociśnieniowe, a także kamery inspekcyjne oraz elementy eksploatacyjne do urządzeń ciśnieniowych.

Drugi filar stanowi zapoczątkowana w 2017 roku sprzedaż urządzeń i maszyn do budowy oraz eksploatacji systemów melioracji. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom kompleksowe rozwiązania w tym zakresie. Podpisanie w 2020 roku umowy dilerskiej z firmą AP Machinebouw oraz AFT Trenchers stanowiło kolejny krok w rozwoju tej części naszej oferty. Dzięki ścisłej współpracy z holenderskim i angielskim producentem wprowadziliśmy do asortymentu nowoczesne maszyny, które pozwalają na sprawną budowę rowów, drenaży i systemów nawodnienia pól uprawnych.

Priorytetem firmy PRESKAN jest dbałość o wysoką jakość i niezawodność oferowanych urządzeń. Staranny dobór rozwiązań technologicznych pozwala łączyć efektywność pracy z ergonomią oferowanych maszyn. Na każdym etapie procesu produkcji dbamy o zachowanie najwyższych standardów jakościowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, podejmujemy się realizacji zleceń według indywidualnych wytycznych. Dzięki temu mają Państwo pewność, że zakupione urządzenia spełnią swoje zadanie i będą służyć niezawodnie przez wiele lat.

Rozwiązania proponowane przez naszą firmę pozwalają usprawnić działanie firm z sektora rolniczego, zajmujących się czyszczeniem kanalizacji oraz zakładów, które mają problem z prawidłowym odprowadzaniem ścieków.

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółowej oferty firmy PRESKAN.

przetestuj
bezpłatnie

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.